Kurumsal

Kurumsal

Plastik ve Metal Ayırma
 


Günümüzde plastik; otomotiv sanayinden gıda kaplarına, su şişelerinden çocuk oyuncaklarına, inşaat sektöründen beyaz eşyalara kadar her alanda kullanılmaktadır. Teknolojinin ilerlemesiyle plastik işlemenin belirli bir seviyeye ulaşması, her ürünün seri üretim ile kolaylıkla üretilmesini sağlamıştır.

 

Rekabet koşullarına ayak uydurabilmek için üreticiler; yedek parça maliyetlerini, işçilik maliyetlerini, hammadde maliyeti, üretim duruşlarından kaynaklanan maliyetleri en aza indirgemeye ve verimliliği maksimum seviye çıkarmaya çalışmaktadır.


Üreticiler, verimliliği üst seviyeye çıkarırken kaliteyi de garanti etmek durumundadırlar. Bu, compound üreticileri için hammadde saflığını temsil eder, ambalaj ve medikal sektörü için insan sağlığını, otomotiv ve beyaz eşya sektörü için görsel kaliteyi temsil eder. Metal ayırma cihazları; üretimde sürekliği sağlayıp, ürün kalitesini garanti eder ve verimliliği üst seviyeye çıkarır. Üretimin her aşamasında; big-bag dolum öncesinde, silo çıkışlarında, merkezi besleme hatlarında, direkt olarak enjeksiyon/ekstrüder hammadde giriş kısmında veya son ürün kontrolünde kullanılabilir.


www.metalayirma.com sitesi plastik sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiş ve metal problemini çözümüne dair en uygun cihaz seçimi, uygulama bazlı çözümler, metal dedektörü çalışma prensipleri, uygulamalar ve daha birçok konu için Hastek Plastik Sistemleri tarafından faaliyete alınmıştır
.

Copyright 2017 - 2024 Metal Ayırma. Tüm Hakları Saklıdır.